Tel: (0216) 661 00 77
Cep: 0532 558 63 09
E-mail: info@orbisaritma.com
uv filtre su arıtma uv su arıtma uv su arıtma

Orbis UV Sistemleri

UV dezenfeksiyon sistemleri doğal ultraviyole ışık enerjisini kullanarak mikrobiyolojik çoğalmayı engeller. UV lamba tarafından verilen 253.7 nm dalga boylu güçlü ışık enerjisi zararlı mikroorganizmaların genetik yapıları tarafından emilir. DNA' sı bozulan mikroroganizmalar üreyemez yani hastalığa sebep olamazlar. Sonuç olarak suyun, kimyasal ve fiziksel yapısı bozulmadan, mikrobiyolojik açıdan sağlıklı şekilde arıtılmış su elde edilmiş olur.

su arıtma sistemleri
Uv Sistemler Ne İşe Yarar ?

    Mekanik ve biyolojik filtre, parazitler ve virüs gibi tatlı su ve deniz suyu veya bahçe havuzlarında istenmeyen mikroorganizmaların üremesini ve yok etmesini sağlayan bir cihazdır.Orbis Su Arıtma Sistemleri olarak uv sistemler üzerinde yıllardır üretim ve çalışmalar yapmaktayız. Siz de elinizde bulunan arıtılması gereken suyun, uv yani diğer adı ile ultra viyole ışınlarına maruz kalarak temizlenmesini istiyorsanız, bu sistemleri tercih edebilirsiniz. Uv sistemler yaymış olduğu ışınlar sayesinde sudaki mikroorganizmaları bilhassa bakterileri önlemede çok etkilidir. Sudaki bakteriyi önleme işlemi oldukça zorlu ve yapılması güç bir iştir. Su arıtma sistemlerinde en zor işlerden bir tanesi bakteriyi sudan arıtmaktır. Çünkü gözle görülemeyen bu mikroorganizmalar çok hassas arıtmaya ihtiyaç duyarlar. İşte bu nedenle uv sistemler bu alanda oldukça önemli etkiye sahiptir.

UV Ultra Viyole Sistemleri

Uv Sistemler konusunda uzun yıllardır çalışmalar yapan firmamız, sizlere bu alanda en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı taahhüt etmektedir. Suyunuzda bulunan mikroorganizmalar ile ilgili sorunları çözmek istiyorsanız, hemen bize ulaşabilirsiniz. Uv sistemler hakkında bilgi ya da ürün alımı yapabilirsiniz.

Fiyat Almak için Bizi ARA !