Tel: (0216) 661 00 77
Cep: 0532 558 63 09
E-mail: info@orbisaritma.com
Torba Filtre Sistemleri

Torba Filtre Sistemleri

Paslanmaz ve çelik olarak üretilen torba filtre sistemleri, suda bulunan tortu, partikül, pas, çamur, kum, mil ve olması muhtemel diğer tortular ve sorunların giderilmesi için üretilen oldukça hassas etkili filtrelerdir. Orbis Su Arıtma olarak kendimize en güvendiğimiz alanlardan bir tanesi olan torba filtre sistemlerini uzun yıllardır üretimini yapıyoruz. Torba filtre sistemleri bir çok sektörde yoğun olarak kullanılan filtrasyon sistemlerinden bir tanesidir.

Su arıtma aşamaları
Torba Filtre Sistemleri Nasıl Çalışır ?

    Hazır kollektör sistemleri ile kullanıldığında daha yüksek tüketim ihtiyaçlarına da cevap verebilmektedir. Suda bulunan tortu, partikül, pas, çamur, kum, mil ve olması muhtemel diğer tortular istenilen filtrasyon hassasiyetine sahip torba filtreler ile giderilmektedir.

    Filtrasyon sistemleri paslanmaz çelik gövde kullanılarak imal edilmektedir. Sıvı akışı torba filtrenin içinden dışına doğru olmaktadır. Filtre destek sepeti ve filtre torbası kapak kısmında yuvalarına oturur ve kapağın kapatılması ile sıkışarak sızdırmazlık sağlanır. Tutulan pislik torba filtrenin içinde kalır. Torba filtreler temizlenebilir özellikte olup kolayca temizlenebilir. Filtre gövdesinin temizlenmesine gerek bırakmaz.

    Bu da sistemin kolay ve kullanışlı olduğu kadar ekonomik olduğunun bir göstergesidir.

Paslanmaz ve çelik bir yapıya sahip olan torba filtre sistemleri sudaki bir çok problemi etkin bir şekilde gidermektedir. Genel ters ozmoz sistemlerine ya da farklı sistemlere entegre de edilebilen bu özel filtreler firmamız tarafından oldukça kaliteli şekilde üretilmektedir. Siz de torba filtre konusunda alıp yapmak istiyorsanız, hemen bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat Almak için Bizi ARA !