Tel: (0216) 661 00 77
Cep: 0532 558 63 09
E-mail: info@orbisaritma.com
kum filtre sistemleri

Kum Filtre Sistemleri

Kum filtre sistemleri firmamız sürekli olarak üretimini yaptığı,uzmanlık gerektiren filtrasyon sistemlerinden bir tanesidir.Kum filtre sistemi suyun içerisinde bulunan askıda katı maddeleri tutmak için kullanılan bir filtrasyon yöntemidir. Tank içerisinde bulunan çeşitli quartz katmanları farklı özgün ağırlıkları ile mükemmel bir filtrasyon sağlamaktadır. Aynı zamanda filtrasyon hızı düşürülürse suda bulunabilecek demir iyonlarını da tutabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Su arıtma aşamaları
Kum Filtre Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler


    » Suyun ön arıtmaya ihtiyacı olup olmadığı,

    » Suyun geçiş hızı. Suyun geçiş hızı yüksek seçildiği takdirde suda istenen hassasiyette filtrasyon sağlanamayacaktır.

    » Kum filtre sistemlerinde avantaj olarak sayılacak bir madde de otomasyon valfi sayesinde otomatik olarak yaptığı geri yıkama işleminde sudan başka hiçbir maddeye ihtiyaç duymamasıdır.

    Ancak burada da geri yıkama için gerekli su basıncı ve debisi doğru olarak seçilmelidir.

Kum filtre sistemleri üretilmesi uzmanlık gerektiren, ihtiyaca yönelik üretilen özel filtrasyon sistemlerindendir. Kum filtre sistemi sayesinde suyunuzun katı maddelerden arındırılmasını sağlayabilirsiniz. Orbis Su Arıtma olarak uzun zamandır kum filtre üretimi alanında uzmanlaşmış durumdayız. Sizin de böyle bir ihtiyacınız bulunuyorsa hemen bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat Almak için Bizi ARA !